NAŠA TELESA NE PRIPADAJO NAM
Mikroorganizmov, ki živijo v in na našem telesu je 10x več kot naših lastnih celic. Lahko bi rekli, da je naše telo planet, na katerem prebivajo. Za naše zdravje je izjemnega pomena, da z njimi živimo v harmoniji in jim omogočamo, da tekoče opravljajo svoje naloge, ki jih je toliko, da jih večine še sedaj …





